reinsdyr renifer

Ole Brumm Kubuś Puchatek

skog las

polarsirkelen koło polarne

elg łoś

NORVEGICA Marta Petryk

telefon: +48 509 046 061
e-mail: marta.petryknorvegica.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 informuję, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych oraz danych osobowych innych osób zawartych w dokumentach przekazanych do tłumaczenia jest Marta Petryk Norvegica z siedzibą: os. Jagiellońskie 112/4, Poznań, marta.petryknorvegica.pl

2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania wyceny, wykonania umowy w zakresie objętym przedmiotem działalności Administratora (przede wszystkim tłumaczenia oraz zajęć dydaktycznych) oraz wykonania czynności księgowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji umowy.

3. Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe innych osób zawartych w dokumentach przekazanych do tłumaczenia będą przechowywane do momentu upływu terminu przedawnienia roszczeń. Pani/Pana dane osobowe podane do celów księgowych przechowywane przez okres wynikający z przepisów podatkowych.

4. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu, o ile obowiązujące przepisy nie stanowią inaczej.


5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym w zakresie tłumaczeń, weryfikacji, obsługi prawnej i księgowej oraz zapewniających wsparcie i działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych.

6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

X
Serwis norvegica.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Z polityką cookies serwisu można zapoznać się TUTAJ